irodaink gabor2

 

Brinkman Hungary Kereskedelmi Kft. magy zaszlo

Képviselet vezető: Badenszki László
Mester utca 1/E.
6800 Hódmezövásárhely 
Hungary

Adószám: 11099592-2-06

Kattintson ide a térkép megtekintéséhez 

Tel:   +36 62 653 555                                                                         Nyitva tartás:    
    +36 62 631 735       Hétfő - Péntek:   8:00 - 16:00
            Szombat - Vasárnap:        Zárva
               
Email:   hungary@royalbrinkman.com            
    info@royalbrinkman.hu            

rom zaszlo

Brinkman Romania & Moldova

Contact:   György-Hangan Cristina      Mihaela Maxineanu
Tel:   +40 31 63 000 96    +40 720 894 677
    +36 30 830 4442    
         
Email    cristina.gyorgy-hangan@royalbrinkman.hu    mihaela.maxineanu@royalbrinkman.hu

mold zaszlo

 


szlov zaszlo

Brinkman Slovenia

Contact: Kristina Pejic
Tel: +385 91 17 02 977 (HR)
Tel: +387 63 897 208 (BiH)
Email: kristina.pejic@royalbrinkman.hu


cro zaszloBrinkman Croatia

Contact: Kristina Pejic
Tel: +385 91 17 02 977
Email: kristina.pejic@royalbrinkman.hu


bos zaszlo

Brinkman Bosnia (BiH)

Contact: Kristina Pejic
Tel: +387 63 897 208
Email: kristina.pejic@royalbrinkman.hu


serb zaszlo

Brinkman Serbia

Contact: Borislav Konstantinovic
Tel: +381 (21) 445 996
Email: konstantinovic@brinkmanscg.com


mont zaszloBrinkman Montenegro

Contact: Borislav Konstantinovic
Tel: +381 (21) 445 996
Email: konstantinovic@brinkmanscg.com


kos zaszloBrinkman Koszovo 

Contact: Borislav Konstantinovic
Tel: +381 (21) 445 996
Email: konstantinovic@brinkmanscg.com


bulg zaszlo

Brinkman Bulgaria 

Contact: Siana Zhelyazkova
Tel: +359 897 853 878 (BG)
Tel: +31 627 74 69 63 (NL)
Email: siana@royalbrinkman.com


mac zaszloBrinkman Macedonia

Contact: Siana Zhelyazkova
Tel: +359 897 853 878 (BG)
Tel: +31 627 74 69 63 (NL)
Email: siana@royalbrinkman.com


 

nederland Our head office:

Royal Brinkman International BV
P.O. Box 2 2690 AH 's-Gravenzande
the Netherlands
Click here for directions

Tel. +31 (0) 174 446 100
Fax. +31 (0) 174 446 151
E-mail: webshop@royalbrinkman.com


vlag-australie.pngRoyal Brinkman Australia

18-20 Jarrah Drive
Braeside, Victoria 3195

Phone: 03 958 725 66
Webpage: royalbrinkman.com/australia
Email: info@royalbrinkman.com.au


Brinkman (Horticultural Service) UK Ltd. 

engelandHeron Buildings
Plaxton Bridge Road
Woodmansey
Beverley East, Yorkshire
HU17 0RT, United Kingdom

Tel. +44 (0) 148 284 2123
Fax. +44 (0) 148 284 0444
Webpage: royalbrinkman.com/united-kingdom 
Email: sales@brinkmanuk.co.uk


Brinkman France frankrijk

Z.I. de la Saussaye
35 rue du Rond d' Eau
Saint-Cyr-en-Val 45075 Orléans Cedex 02
Tel: 02 38 69 60 39
Portable: 06 07 28 88 52
Email: bloois@royalbrinkman.fr

Région Bretagne
ZA, Pen ar Forest
29860 Kersaint-Plabennec
Tel: 06 89 72 48 53
Portable: 06 89 72 48 53
E mail adresse:  michel.van.megen@royalbrinkman.com


Royal Brinkman España S.L. spanje
Contacto: Erik de Smalen 
Polígono La Redonda 
Calle XIII,  75  
04710 Santa María del Águila (Almería) 
Spain 

Tel. +34 950 346 800
Fax. +34 950 346 855
E-mail: info@royalbrinkman.es


vlag-mexico.jpgRoyal Brinkman Mexico
Contacto: Ben Sosef
Royal Brinkman México S de RL de CV
Avenida Industria Aeronáutica
Parque Industrial PYME IV
Lote 9 de la Manzana 7
San Antonio La Galera, Huimilpan Querétaro
C.P.76974

Celular: +52 (1) 442 111 9396
Correo: ben@royalbrinkman.com.mx


Brinkman Polska polen
Oddział Warszawa, Bronisze WRSRH
05-850 Ożarów Mazowiecki, Bronisze, ul. Poznańska 98
Tel. +48 227 215 804
Fax. +48 227 222 918
Email: warszawa@royalbrinkman.pl

Oddział Tychy, 43-100 Tychy, ul. Katowicka 38
szef oddziału: Joanna Czylok 
Tel. +48 323 262 060
Fax. +48 323 262 066
Email: tychy@royalbrinkman.pl

Oddział Poznań, 61-324 Poznań, ul. Ostrowska 452
szef oddziału: Justyna Zwierzyńska
Tel. +48 618 726 151
Fax. +48 618 726 150
Email: poznan@royalbrinkman.pl

 

Obchodní manažer pro Českou republiku a Slovenskou republiku tsjechie
Jan Jemelka
Tel. +420 705 215 027
Email: jan.jemelka@brinkman.cz


Karel Ostárek
Tel. +420 724 043 792
Email: karel@brinkman.cz


turksevlagBrinkman Türkiye
Brinkman Tarım Ticaret Limited Şirketi
Contact: Tansel Bukulen
Tel: +90 539 691 50 60
Tel: +31 627 746 970
Tel: +31 (0) 174 44 63 05
Email: tansel@royalbrinkman.com

Adres: Antalya - Burdur Karayolu Üzeri
Toptancılar Birliği Sitesi 102 Ada B Blok No: 7
Döşemealtı – ANTALYA / TURKEY


deutschland.gifRoyal Brinkman GmbH

Address: Carl-Kühne-Straße 2 
47638 Straelen
Duitsland
Tel. +49 (0) 2839 562 9018 
Fax. +31 (0) 77 320 8950 
Email: info@royalbrinkman.de
Webpage: royalbrinkman.de